Kurumsal Bilgiler

akrilik duş tekneleri, akrilik vezne, akrilik bankolar, bar banko ve masaları, hastane tezgahları, laboratuar tezgahları, akrilik tezgah imalatı, akrilik

Decart Akrilik, akrilik mutfak, akrilik banyo tezgahları, karşılama bankoları, aktilik kaplama oturma grupları, akrilik masa imalatı, akrilik oturma grupları, akrilik stand imalatı, laboratuar tezgahları, akrilik evye ve lavabo tasarım, imalat, uygulama ve montajı konusunda ürün ve hizmet veriyoruz.

Konusunda uzman personelimiz, yılların deneyimi, koşulsuz müşteri memnuniyeti, ekonomik fiyatlandırma, uygun ödeme seçenekleri, kaliteden ödün vermeyen hizmet anlayışımız ile akrilik sistem ve ürünleri konusunda konut ve ticari alanlara hizmet sunmaktayız.

Müşterilerimize, rekabetçi bir fiyatla zamanında teslim edilen örnek hizmet ve kaliteli ürünler sunmak için çalışıyoruz. Ve müşterilerimizin değişen ihtiyaçlarına yanıt vermek için sürekli iyileşme ve gelişmeyi hedef aldık.

Kalite Politikamız

DECART çalışanları, en yüksek kalitede ürün ve hizmetler sunarak, eşsiz etik standartlar düzeyini koruyarak Toplam Müşteri Memnuniyetini sağlamaya ve sürdürmeye kararlıdır. İmajımız, birbirimize, müşterilerimize duyduğumuz karşılıklı saygı ve üstün bir performans sergileme ve böyle kalmaya yönelik tavrımızın bir yansımasıdır. Sürekli süreç iyileştirme, yenilikçilik, sürekli eğitim, takım çalışması, değişme ve ilerleme ruhu ve istekliliği ile ulaşılacak kalite hedeflerimize ulaşmak için omuzlarımızdaki sorumluluğunu kabul ediyoruz.

Hizmetlerimiz

  • Akrilik Mutfak tezgaları
  • Akrilik Banyo tezgaları
  • Akrilik Bankolar
  • Akrilik Masa İmalatı
  • Akrilik Oturma Gupları
  • Akrilik Standlar
  • Akrilik Evye Lavabo

Akrilik

Akrilik; hijyen, dayanıklılığı, estetiği, tasarım esnekliği ve renk seçenekleri nedeniyle konut vr ticari uygulamalar için ideal bir malzemedir. Yüzeyler, benzersiz bir akrilik reçineler ve doğal malzemeler karışımından hazırlanmış olup, malzemenin çeşitli tasarımlara uyacak şekilde kesilmesine, şekillendirilmesine ve tasarlanmasına olanak verir. Diğer yüzey kaplama malzemelerinin aksine akrilik, perakende mutfaklar, hastaneler, laboratuarlar, oyun odaları, okullar, umumi tuvaletler ve çalışma alanları gibi sık kullanımın çok önemli olduğu birçok uygulamada kullanılabilir.