Neden Akrik Malzemeler

neden akrilik, akrilik nedir, akrilik tezgah avantajları, akrilik tezgah imalatı, akrilik, akrilik fiyatları

Akrilik

Akrilik, en kaliteli katı yüzey malzemelerinden biridir. Mekanik özellik, hava koşullarına dayanıklılık, hijyen, korozyon direnci, su direnci, gözeneksiz yapısı, kolay temizlenmesi gibi mükemmel kombinasyon özelliklerine sahiptir. Kaliteli mutfak tezgahları, banyo tezgahları, karşılama bankoları, oturma grupları, fuar mağaza ticari alan standları için ilk tercih edilen malzemedir ve esnek tasarım özelliği ile modern konut ve ticari alanlarda sıkça kullanılmaktadır.

Akrilik Malzemeler, sağlık kuruluşları, cafe, perakende mutfaklar, hastaneler, laboratuarlar, oyun odaları, okullar, umumi tuvaletler, fuarlar, çalışma alanları, ticari alanlarda kullanılmaktadır.

Akrilik Tezgahlar

Akrilik solid Surface; hijyen, dayanıklılığı, estetiği, tasarım esnekliği ve renk seçenekleri nedeniyle konut vr ticari uygulamalar için ideal bir malzemedir. Yüzeyler, benzersiz bir akrilik reçineler ve doğal malzemeler karışımından hazırlanmış olup, malzemenin çeşitli tasarımlara uyacak şekilde kesilmesine, şekillendirilmesine ve tasarlanmasına olanak verir. Diğer yüzey kaplama malzemelerinin aksine akrilik, perakende mutfaklar, hastaneler, laboratuarlar, oyun odaları, okullar, umumi tuvaletler ve çalışma alanları gibi sık kullanımın çok önemli olduğu birçok uygulamada kullanılabilir.

Neden Akrilik Tezgahlar?

  • Gözeneksiz yapısından dolayı temizlemsi kolaydır.
  • Hijyen ve antibakteriyeldir.
  • Esnek yapısı ile tasarım harikaları yapılır.
  • Uzun Ömürlüdür.
  • Dayanıklılığı üst düzeydedir.
  • 70'den fazla renk seçeneği ile reklidir.
  • Bütünlüklü ve tek parça tasarım avantajı

Akrilik

Decart Akrilik, mutfaklar tasarlar, üretir ve tedarik eder, en iyi kaliteyi en uygun fiyatla, müşterileri beklentilerini tam olarak kaşılayacak şeklide yaşam alanlarınıza ve iş alanlarınıza değer katan çözümler üretir.

Akrilik tezgahlar; dayanıklıdır, temizlenmesi kolaydır. Çeşitli renkleri mevcuttur. Gözeneksiz olmasından dolayı lekeler yüzeye nüfuz etmez. Düzgün temizlik ile küf, bakteri oluşumunu engeller. Onarılabilir. Yanıklar, çizikler ve delikler dahil olmak üzere çoğu hasar profesyonelce onarılabilir.