Akrilik Banko & Standlar

resepsiyon masaları, akrilik resepsiyon masaları, akrilik resepsiyon bankoları,resepsiyon bankosu, karşılama banko imalatı, akrilik

Akrilik Banko Stand İmalatı

İster bir otel işletiyor olun, ister büyük bir müşteri veya müşteriye dönük ofis işletiyor olun, neden sağlam yüzeyli bir karşılama bakosuve/veya standı düşünmelisiniz?

Çarpıcı bir görsel etki ve modern tasarım yaratmak: Sağlam yüzeyli akrilik bankolar, ticari alanlarınızın davetkar alanına çarpıcı bir katkı olacaktır. Bu, şirketinizin profesyonelliğini yansıtabilir ve harika ilk izlenimlere yol açacaktır. Ayrıca akrilik malzemelerin doğası gereği herhangi bir şekil veya tasarım oluşturacak ve işyerinize kurumsallık katacaktır.

Hijyenik yüzey: Karşılama bankosu çok personel ve ziyaretçi tarafından kullanılıyorsa, yüzey hijyeni ve temizliği sonderece önemlidir. Akrilik masalar tek parçadan yapılmıştır ve ısıyla şekillendirilmiştir. Bu, bakteri veya virüslerin gizlenebileceği birleşme yeri veya ek yeri olmadığı anlamına gelir. Ve tamamen gözeneksiz bir yüzey olarak, banko ve standlarınızın diğer alternatiflere göre çok daha temiz olmasını sağlar

Şirket markasına katkı: akrilik Banko ve standlarınız, potansiyel müşterilerin veya müşterilerin konut/ticari alanlarınıza girdiklerinde görecekleri genellikle ilk unsurlardan biridir. Çarpıcı bir tasarım, şirket renkleri, şirket logoları ile bütünleşik bankolar vb. pek çok kriter ve çok sayıda renk kombinasyonuile değer katan banko ve stand imalatı yapmaktayız.

Akrilik Banko Stand Ve Masalar